Třetí ročník Plzeňského Barcampu

Třetí ročník Plzeňského Barcampu se rozhodně povedl. Vědeckotechnický Park v Plzni poskytl zázemí bezmála třem stovkám účastníků a to v sobotu 16. dubna 2016.

Připomeňte si atmosféru třetího ročníku, zachycenou našimi fotografy: Mrkněte na fotoalbum od skvělé Míši Merglové, děkujeme Lyndě Phan za krásné fotky i Jakubovi Loudátovi z FOTO K5 za parádní fotodokumentaci.

Přednášky jsme nahráli na YouTube, kde si je můžete připomenout.

Přečtěte si také, co o Plzeňském Barcampu napsali ostatní.

Barcamp? Čeho?!

Foto 1 Foto 2 Foto 3

Nezisková akce plná přednášek a diskuzí, kde se neschází paňáří, co je rodiče nutí na studia a oni pak čučí do telefonů nebo skládají vlaštovky, nýbrž opravdový fajnšmekři z oboru, ale i laici a lidi, co se chtí dovědět něco nového. Na Barcampu potkáš grafiky, kodéry, designéry, podnikatele, programátory, markeťáky, novináře, geeky, kouče, social media a další. Buď mezi nimi!

O čem jináč Barcamp je

Klucí a holky, máte co říct?

Prostor a minuty slávy si zaslouží každý bez ohledu na počet titulů, praxi, velikost bot nebo podprsenky. Mluvčí nezískají honorář a diváci nic neplatí (a pak že zadarmo to nejde!).

Přednášky se nejčastěji točí kolem světa internetu, internetových aplikací, webdesignu, reklamy, podnikání, social médií, osobní efektivity a rozvoje. Své místo najdou i kontroverzní témata jako „Vztahy a románky na pracovišti”, „Co nám dala škola?” nebo „Herní mafie na Facebooku”.

Máš co říct? Máš něco, co chceš probrat s ostatními? Řečníkům jsou dveře otevřené a tématům se meze nekladou. Neváhej a připrav vlastní přednášku! Máš-li zájem uspořádat workshop, mrkni na návod, ať víš, co je pro to třeba udělat.

Plzeňský Barcamp

Foto 4 Foto 5 Foto 6

Níčko v Plzni

Tehdá v roce 2010 to v ČR začalo. Barcamp už proběhl u „Kratkych zobaku” (zdravíme Ostraváky), na Vsetíně a Brně. Tepřive podruhé se sejdeme v tulika oblíbené Plzni.

Pročpa zrovna do Plzně?

Je vošouch opravdu něco nemravného? Máme tady fakt nejlepší pivo? Vážně zpíváme, když mluvíme? Přijeď si nás poslechnout na divoký západ, kde plzeňská věž převyšuje kopce, kde Horváth válí kotouly a Straka střílí jak z děla, kde povjášíme prádlo kulíkama a stříháme nožíkama. Prohlédneš si město, poznáš zajímavé lidi a navážeš nová přátelství.

Kdepa to bude?

Vědeckotechnický park Plzeň
Teslova 3, Plzeň, 301 00 , GPS: 49°43'25.554"N, 13°20'10.121"E

Nejsem ze z Plzně, jakpa se tam dostanu?
Tůtady: mrkni na mapu.

Prostory poskytli

Vědeckotechnický park Plzeň

Hospodářská komora České republiky Management Mania Czechinvest

Zlaťácí

Socialbakers Kerio Technologies Bohemiasoft Zombeek