Barcamp v Plzni podruhé

Druhý ročník Plzeňského Barcampu je za námi a stálo to za to :) Téměř tři stovky osobností se sešlo v sobotu 28. 3. ve Vědeckotechnickém Parku v Plzni, aby si zde užili koncentraci podobně smýšlejících lidí…

Připomeňte si atmosféru, kterou zachytili naši fotografové: Momentky z Barcampu zachytil Lukáš Neasi, Lynda Phan pořídila parádní fotky Barcampu a své úžasné fotky z Barcampu přidala i Míša Merglů. Velmi oblíbený byl fotokoutek Popfoto a nesmíme zapomenout na Afterpárty od Simči Šiklové.

Všech dvacet přednášek jsme nahráli na YouTube, stejně tak zahájení Barcampu.

Přečtěte si, co o Plzeňském Barcampu napsali ostatní.

Těšíme se na vaše nápady, náměty a vůbec, prostě nám napište :)

Registrace je v tuto chvíli uzavřena

Barcamp? Čeho?!

Foto 1 Foto 2 Foto 3

Nezisková akce plná přednášek a diskuzí, kde se neschází paňáří, co je rodiče nutí na studia a oni pak čučí do telefonů nebo skládají vlaštovky, nýbrž opravdový fajnšmekři z oboru, ale i laici a lidi, co se chtí dovědět něco nového. Na Barcampu potkáš grafiky, kodéry, designéry, podnikatele, programátory, markeťáky, novináře, geeky, kouče, social media a další. Buď mezi nimi!

O čem jináč Barcamp je

Klucí a holky, máte co říct?

Prostor a minuty slávy si zaslouží každý bez ohledu na počet titulů, praxi, velikost bot nebo podprsenky. Mluvčí nezískají honorář a diváci nic neplatí (a pak že zadarmo to nejde!).

Přednášky se nejčastěji točí kolem světa internetu, internetových aplikací, webdesignu, reklamy, podnikání, social médií, osobní efektivity a rozvoje. Své místo najdou i kontroverzní témata jako „Vztahy a románky na pracovišti”, „Co nám dala škola?” nebo „Herní mafie na Facebooku”.

Máš co říct? Máš něco, co chceš probrat s ostatními? Řečníkům jsou dveře otevřené a tématům se meze nekladou. Neváhej a připrav vlastní přednášku! Máš-li zájem uspořádat workshop, mrkni na návod, ať víš, co je pro to třeba udělat.

Plzeňský Barcamp

Foto 4 Foto 5 Foto 6

Níčko v Plzni

Tehdá v roce 2010 to v ČR začalo. Barcamp už proběhl u „Kratkych zobaku” (zdravíme Ostraváky), na Vsetíně a Brně. Tepřive podruhé se sejdeme v tulika oblíbené Plzni.

Pročpa zrovna do Plzně?

Je vošouch opravdu něco nemravného? Máme tady fakt nejlepší pivo? Vážně zpíváme, když mluvíme? Přijeď si nás poslechnout na divoký západ, kde plzeňská věž převyšuje kopce, kde Horváth válí kotouly a Straka střílí jak z děla, kde povjášíme prádlo kulíkama a stříháme nožíkama. Prohlédneš si město, poznáš zajímavé lidi a navážeš nová přátelství.

Kdepa to bude?

Vědeckotechnický park Plzeň
Teslova 3, Plzeň, 301 00 , GPS: 49°43'25.554"N, 13°20'10.121"E

Nejsem ze z Plzně, jakpa se tam dostanu?
Tůtady: mrkni na mapu, nebo tu podrobné pokyny.

Prostory poskytli

Vědeckotechnický park Plzeň

Hospodářská komora České republiky Podnikatelské a inovační centrum Plzeň

Hlavní partneří

Socialbakers Kerio Technologies SHOPERO Webové aplikace pro podporu podnikání Sedmero Paprsků

Partneří

Le fleur design Collabim Vasecocky.cz E-shop konzultant Marta Dancenter Business for Breakfast Bad Gees - (nejen) reklamní stylové, originální placky Trička a mikiny s kterými to vyhrajete Polyglot Kosmetika Jafra

Expozice

Čajovna u Pekla Bzenecká vinárna Eletur Dům Digitálních Dovedností New Wave Service Sklenice Zdraví PPC Interactive Vision Glitt - Bižuterie na prodej Beneš &ampr; Michl - Tvořit nás baví. TaskPark - Snadná správa úkolů v týmu Čokoládovna - prodej a ochutnávka horké čokolády, prodej čokoládových peciček z nerafinovaných kakaových bobů Coffee Joy - Zamiluj se nejméně dvakrát za den… TechUp - Řešíme budoucnost za Vás Office Yoga

Personální pomoc

Sportcentral.cz Startuphelp.cz

Mediální partneří

Lifehackers