Ohlédnutí za 1. Plzeňským Barcampem

Co by vás mohlo zajímat po uplynulém Barcampu?

Plzeňský Barcamp poprvé na západě

Téměř 300 účastníků navštíví první Plzeňský Barcamp. Otevíráme nový prostor pro získávání kontaktů a poznatků. Více než 20 řečníků představí své téma. Nebudou chybět soutěže, workshopy a cvičení. Vše završí after party v prostorách Vědeckotechnického parku.

319 osobností se zúčastní

Omlouváme se, ale kapacita registrací je již vyčerpána

Přednášky na Plzeňském Barcampu

První ročník bude pestrý! Sešly se nám skvělé návrhy z rozmanitých oborů. Návštěvníci si odhlasovali, které přednášky se uskuteční a přednášející už pilují svůj výstup.

Barcamp? Čeho?!

Foto 1 Foto 2 Foto 3

Nezisková akce plná přednášek a diskuzí, kde se neschází paňáří, co je rodiče nutí na studia a oni pak čučí do telefonů nebo skládají vlaštovky, nýbrž opravdový fajnšmekři z oboru, ale i laici a lidi, co se chtí dovědět něco nového. Na Barcampu potkáš grafiky, kodéry, designéry, podnikatele, programátory, markeťáky, novináře, geeky, kouče, social media a další. Buď mezi nimi!

O čem jináč Barcamp je

Klucí a holky, máte co říct?

Prostor a minuty slávy si zaslouží každý bez ohledu na počet titulů, praxi, velikost bot nebo podprsenky. Mluvčí nezískají honorář a diváci nic neplatí (a pak že zadarmo to nejde!).

Přednášky se nejčastěji točí kolem světa internetu, internetových aplikací, webdesignu, reklamy, podnikání, social médií, osobní efektivity a rozvoje. Své místo najdou i kontroverzní témata jako „Vztahy a románky na pracovišti”, „Co nám dala škola?” nebo „Herní mafie na Facebooku”.

Máš co říct? Máš něco, co chceš probrat s ostatními? Řečníkům jsou dveře otevřené a tématům se meze nekladou. Neváhej a připrav vlastní přednášku!

Plzeňský Barcamp

Níčko v Plzni

Tehdá v roce 2010 to v ČR začalo. Barcamp už proběhl u „Kratkych zobaku” (zdravíme Ostraváky), na Vsetíně a Brně. Tepřive letos se sejdeme v tulika očekávané Plzni.

Pročpa zrovna do Plzně?

Je vošouch opravdu něco nemravného? Máme tady fakt nejlepší pivo? Vážně zpíváme, když mluvíme? Přijeď si nás poslechnout na divoký západ, kde plzeňská věž převyšuje kopce, kde Horváth válí kotouly a Straka střílí jak z děla, kde povjášíme prádlo kulíkama a stříháme nožíkama. Prohlédneš si město, poznáš zajímavé lidi a navážeš nová přátelství.

Kdepa to bude?

Vědeckotechnický park Plzeň
Teslova 3, Plzeň, 301 00 , GPS: 49°43'25.554"N, 13°20'10.121"E

Nejsem ze z Plzně, jakpa se tam dostanu?
Tůtady: mrkni na mapu, nebo tu podrobné pokyny.

Spoluorganizátor

Vědeckotechnický park Plzeň

Hlavní partneří

Podnikatelské a inovační centrum Plzeň Socialbakers Kerio Technologies

Partneří

Západočeská univerzita v Plzni Hospodářská komora České republiky Plzeň 2015

Amigos Cocktails Bar Hotel IBIS Plzeň Kofi Kofi - Mobilní prodej kvalitní kávy...

Sportovní studio Andrea Bzenecká vinárna Čajovna u Pekla

Bistro Kantýna Tepfaktor Le fleur design

Katedra informatiky a výpočetní techniky Eletur